Підлітків, котрі зникли на Тернопільщині, знайшли у Львові та Києві

Додому повернувся неповнолітній мешканець села Біла. 15-річний Олег Бриняк 13 листопада через сварку з батьком вирішив втекти з дому.

Хлопець подався до Львова, саме там його і розшукали поліцейські. Підлітка після профілактичної бесіди повернули родичам. Об этом сообщает surplus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Розшукали правоохоронці і уродженку Монастириського району Наталю Волочій. Нагадаємо, 16-річна дівчина ще наприкінці вересня самовільно покинула Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, що в Тернополі. Працівники поліції знайшли дівчину у Києві. Об’єктом злочинних посягань вона не стала, повернулася до соціального закладу Тернополя.

Поліцейські наголошують: не варто зволікати, а про зникнення малолітніх та неповнолітніх дітей необхідно повідомляти у найближчий відділ поліції якнайшвидше. Це збільшує ефективність результатів пошуків в рази. Також не варто, замовчувати про конфлікти у родині та інші причини, через які підлітки можуть втекти з дому.Джерело статті: “https://zz.te.ua/pidlitkiv-kotri-znykly-na-ternopil-shchyni-znayshly-u-l-vovi-ta-kyievi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя