На Тисмениччині підприємство закопувало здохлу птицю і послід де попало

news-image: На Тисмениччині підприємство закопувало здохлу птицю і послід де попало
Правоохоронці Прикарпаття виявили порушення екологічного законодавства.

Відділом розслідування особливо тяжких злочинів (відділ детективів) СУ ГУНП в Івано-Франківській області розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Об этом сообщает revenue.in.ua со ссылкой на СМИ.

В ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено, що службові особи однієї із приватних фірм Івано-Франківської області зловживаючи службовим становищем здійснювали незаконне розміщення відходів виробництва (падіж птиці, пташиного посліду) на земельних ділянках не відведених для місць утилізації відходів на території Загвіздянської сільської ради. Приблизна площа забруднених земельних ділянок складає більше 10 га.

В результаті, чого відбувалось забруднення земельних ділянок речовинами та відходами, які загрожують навколишньому природному середовищу, життю та здоров’ю людей.

Під час проведення санкціонованого обшуку у вищевказаному підприємстві слідчими вилучено документацію. Зокрема, під час оглядів земельних ділянок вилучено зразки грунту води та повітр’я для проведення екологічної експертизи.

Тривають слідчі дії.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/na-tysmenychchyni-pidpryemstvo-zakopuvalo-zdohlu-ptycyu-i-poslid-de-popalo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя