США модернізує українські порти для військових кораблів

Роботи планують розпочати в Очаківської військово-морській базі — США модернізує українські порти для військових кораблів
Роботи планують розпочати в Очаківської військово-морській базі
Американці профінансують зміцнення і модернізацію існуючих пірсів, будівництво нового плавучого доку, огорожі навколо бази, судноремонтні об’єкти і декілька нових центрів морських операцій Об этом сообщает vpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сполучені Штати Америки допоможуть Україні модернізувати кілька українських військово-морських баз, щоб надати військовим кораблям США і НАТО можливість стикування всього в декількох кілометрах від окупованого Криму. Про це повідомляє Breaking defense.


Роботи планують розпочати в Очаківської військово-морській базі.


«Сполучені Штати профінансують зміцнення і модернізацію існуючих пірсів, будівництво нового плавучого доку, огорожі навколо бази, судноремонтні об’єкти і декілька абсолютно нових центрів морських операцій, з яких сили України і НАТО можуть направлятися на навчання та координувати дії», — йдеться в повідомленні.


Таке рішення було прийнято після інциденту в листопаді 2018 року, коли російські військові кораблі захопили три українських військових корабля в Керченській протоці.


Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що в порт Одеси в рамках багатонаціональних військово-морських навчань Sea Breeze-2019 зайшли п’ять кораблів країн НАТО.


Крім того, очікується, що найближчим часом до перерахованої групи кораблів приєднається флагман Військово-vорских сил ЗС України фрегат «Гетьман Сагайдачний».


Також американський есмінець ВМС Сполучених Штатів USS Carney прямує до порту Одеси. Есмінець «Карні», що нині входить до складу 24-ї ескадри есмінців США, відноситься до типу «Арлі Берк» і може виконувати різні завдання завдяки сильному і збалансованому озброєння, яке керується єдиною системою Іджіс.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/ssha-modernizuje-ukrajinski-porti-dlya-viyskovih-korabliv-607569.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя