Прокуратура оскаржуватиме вирок долинянина, який біля нічного клубу підрізав юнака

news-image: Прокуратура оскаржуватиме вирок долинянина, який біля нічного клубу підрізав юнака
Втім, прокуратура не погоджується з рішенням суду щодо призначення покарання зловмиснику, який підрізав молодого хлопця біля нічного клубу в місті Долина.
Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення в суді щодо 29 річного місцевого жителя, обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 296 («Хуліганство») та ч. 1 ст. 121 («Умисне тяжке тілесне ушкодження») КК України.
Як встановлено в суді, молодик біля одного із нічних клубів м. Долина, діючи з хуліганських спонукань, грубо порушуючи громадський порядок, за допомогою ножа, наніс потерпілому колото-різані рани в різні ділянки тіла, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.
За результатами судового провадження обвинуваченого засуджено до 6 років позбавлення волі, тоді як прокурор наполягав на 7.
За принципової позиції прокурора, вирок суду оскаржено в апеляційному порядку з підстав невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого.
Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/prokuratura-oskarzhuvatyme-vyrok-dolynyanyna-yakyy-bilya-nichnogo-klubu-pidrizav-yunaka.html” Об этом сообщает izvestiy-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя