Володимир Мартиненко: "Тільки мені одному здається, що деякі дєятєлі з рукава..."

Володимир Мартиненко в facebook:

Тільки мені одному здається, що деякі дєятєлі з рукава починають діставати пропозиції реформування відомства аж за 4 дні до прийняття рішення Не знаю точно регламенту роботи АМКУ, але я би утримався від таких різких рухів. По перше, це подальша доля всіх тих працівників, які працюють зараз у ТВ і ризикують залишитися на вулиці. Це живі люди з сімями, громадяни нашої держави. По друге, як вибудовується механізм розподілу навантажень, які виконували ці ТВ Третє, і мабут ... ь основне. Який юридичний механізм подальшої участі АМКУ в проведенні досліджень і їх реалізації В тому числі через суди. Як це прописано в українському законодавстві Ламати не будувати. Орган надважливий і має величезний вплив. Чогось мені здається, що такі пропозиції на розгляд щодо ліквідації більшості ТВ є не що інше, як заганяння системи АМКУ під варіант скороченого управління. Можу помилятися, але білих ниток аж занадто багато. Об этом сообщает ukranews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Перший понеділок тижня

Сьогодні та завтра надважливі дні для майбутнього Антимонопольного комітету України. Завтра на засіданні Комітету буде розглядатись іст ... оричне та доленосне питання для АМКУ, конкуренції та України. Вперше за більш ніж 20 років життя Комітету на засідання буде виноситись рішення про ліквідацію більшої частини територіальних відділень АМКУ замість 24 обласних ТВ АМКУ планується залишити 7 міжобласних. Сміливе та радикальне рішення, що впливає на величезну частину вже вибудованих в державі процесів.

Звичайно, більшість з вас скаже Кількома десятками дармоїдів менше Це проста відповідь, що лежить на поверхні, і популярно-безпрограшне в короткій перспективі рішення. Але що буде далі Через кілька місяців Як буде працювати механізм в регіоні, якщо з нього буде витягнутий один гвинтик - один орган Чи вирішить наявні проблеми в ТВ повна ліквідація 17 з них І взагалі, що потрібно для ліквідації 17 територіальних відділень Комітету Підняті пять рук державних уповноважених. Що потрібно для їх повернення у разі допущення помилки Роки, гроші, сили, час.

На жаль, про те, що таке надважливе питання буде розгядатись завтра, нам повідомили лише в четверг. 4 дні занадто мало, щоб проаналізувати всі за та проти того рішення, за яке нам пропонує проголосувати Голова. Але, розгляд буде завтра, тому сьогоднішній день доведеться присвятити повністю документам, які є зовнішнім виразом реформи ТВ, щоб сформувати свою позицію.

А що думаєте про реформу ТВ виВолодимир Мартиненко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя