Турецький бунт не відлякав “руссо туристо” від відпочинку в цій країні

За час заворушень у Туреччині не постраждав жоден іноземний турист. Про це заявив заступник міністра культури й туризму Турецької Республіки Озгюр Озаслан на зустрічі із главою Ростуризму Олександром Радьковим.

Застосування поліцією сльозогінного газу проти демонстрантів у Стамбулі. Фото Рейтер

Як повідомляє сайт Ростуризму, Озаслан запевнив російську сторону, що всі заворушення мають локальний та тимчасовий характер і не спричиняють незручностей гостям країни. “Однак міністерство культури й туризму Туреччини уважно стежить за розвитком ситуації і робить все можливе для забезпечення безпечного відпочинку”, – сказав турецький чиновник.

Заворушення в Туреччині почалися 28 травня 2013 року – фактично напередодні курортного сезону – на площі Таксім у центрі Стамбула та незабаром охопили інші райони країни, включно з відомими центрами пляжного відпочинку. Люди протестують проти правління прем’єр-міністра Реджепа Тайїпа Ердогана та його помірно ісламістської партії, закидують поліцейських камінням і пляшками із запалювальною сумішшю. У відповідь спецпідрозділи поліції застосовують водомети, сльозогінний газ, кийки та ін.
У ході заворушень у 50 містах затримано понад 2400 осіб; більше 520 людей госпіталізовано; розгромлено десятки магазинів, завдано значних збитків автомашинам.
Відомо про загибель однієї людини, збитої автомобілем. Згадуються ще двоє загиблих.

Озгюр Озаслан зазначив, що, спілкуючись із представниками російського турбізнесу, він не отримав жодного тривожного сигналу про зниження продажів – навпаки, порівняно з минулим роком, спостерігається зростання інтересу до поїздок у Туреччину.

Масові акції протесту в Туреччині, згідно з інформацією турецьких партнерів українських туроператорів, поки не позначаються також і на потоці українських туристів у країну. Про це агентству УНІАН повідомила керівник прес-служби Асоціації лідерів турбізнесу України Юлія Олійник.

Довідка “СП”
У 2012 році, за даними статистики, в Туреччині відпочило майже 3,5 мільйона російських і 600 тисяч українських туристів.
Цього року очікувалося зростання турпотоку.

“Смак подорожника” © 2013


Источник: “http://www.cheap-trip.eu/2013/06/11/turetskyj-bunt-ne-vidlyakav-russo-turysto-vid-vidpochynku-tsij-krajini/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя